מדביר ברמת גן

 

הדברה ברמת גן - רוב סוגי ההדברה ברמת גן מתבצעות בשיטה הכימית, הווה אומר, על ידי חומרי הדברה כימיים. חומרים אלו נקראים זרחנים אורגניים, שהינם בעצם גז עצבים.

 

החל מחודש ינואר, בשנת 2008, חל איסור על השימוש בחומרי הדברה על בסיס זרחן אורגני במשרדים או בדירות פרטיות והינו מותר כעת רק בתחום של החקלאות. בעשור האחרון הפכה הדברה של מזיקים לידידותית לסביבה. 

 

הדברה מסוג זה הינה עדיין הדברה כימית בטיחותית לבני אדם ואפקטיבית ביותר אל מול החרקים, הדברה מסוג זה היא בלי זרחן אורגני, כי עם מבוססת על ללא פריטרואידיים עם ממיסים שהינם על שמן או מים בפרט, הדברת מזיקים מסוג זה בולטת בכמה סגולות על פני הדברת מזיקים על ידי זרחן אורגני, כמו למשל – אפשר לשוב לדירה בתום עת מועטה מסוף תהליך ההדברה, ההדברה לא מותירה ריח או סימנים בדירה, ההדברה לא מסוכנת לאנשים ולא מסבה נזק לסביבה שלכם, ההדברה מאושרת באמצעות איכות הסביבה.

אומנם בהדברת מזיקים ידידותית משמעותי לבצע הדברה פעם בשנה, בשל כך כי חומרי הדברה על בסיס פריטרואידיים מחזיקים פחות מעמד מהדברה על ידי זרחן אורגני, אך עדיפה בהרבה מן ההיבט של איכות החיים שלכם על פני הזרחניים שפוגעים בטווח הארוך.

 

כמה עולה להזמין הדברה ברמת גן?

החל ממאתיים ₪.

 

איך לוודא שעכברים לא יחזרו אחרי הדברה ברמת גן?

עכברים מהווים מטרד רציני, בשל כך שאין עסקינן אודות חרק קטן שניתן להתעלם מנוכחותו, כי אם מדובר במכרסם שמטריד את מנוחתם של המון בני אדם, בפרט במידה ועסקינן אודות בית עסק מתפקד.

 

לעתים ניתן ללכוד את העכברים ובאופן הזה לסגור את הנושא, אבל לעתים המוצא היחיד להיפטר מהם הינו על ידי הדברה, כמו לדוגמה – במידה ועסקינן אודות הימצאות של עכברים בבניין שלם.

עבור זה נדרש למצוא המלצה על חברה לשירותי הדברת עכברים, על מנת לוודא כי אכן תזמינו שירות של המדביר הטוב ביותר שיש. החברה תדאג לשלוח אליכם מדביר עכברים מקצועי, בעל רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה שיחסל אחת ולתמיד את מכת העכברים שפשטה על הבית שלכם.

אחד מן התחומים שבהם בדרך כלל אין תקבלו אחריות, או שתקבלו אחריות מאוד קצרת מועד, הינו הדברת עכברים וחולדות. הדבר קורה בשל כך כי מלכודות ללכידת כעברים אינן נותנות אחריות לכך שלא קיימים עכברים נוספים באותה הדירה או הגינה.

שמירה על היגיינה וניקיון הינם הדרכים הכי יעילות כדי למנוע חזרה והתבססות של מזיקים בדירה שלכם, סגירה של אריזות מזון, סגירה של פתחי צנרת ופתחים לתוך הדירה והן הדברה תקופתית מדי שנה למניעת התבססות והתרבות של עכברים בדירה שלכם.

 

האם הדברת דירה ברמת גן תעזור למנוע כניסת ג'וקים לבניין?

יש לשער כי תידרשו להוסיף בערך מאה ₪ בשביל כל קומה נוספת בשל הצורך לרסס בחדר המדרגות, ארונות השירות והביוב. מספר ארונות השירות ופתחי הביוב תלוי, במספר הקומות בבניין.

 

האם ניתן להזמין מדביר מומלץ ברמת גן מהיום להיום?

אסור לתת למזיקים עת רבה מדי כדי להתרבות, בשל כך כי ככל שעובר הזמן, באופן הזה הינם יציפו יותר את המקום, וגרוע מזאת – יהיה קשה יותר להדביר אותם.

 

בשל כך, כל בית עסק ששמו הולך לפניו, ידאג להקצות לכם מדביר מומלץ ברמת גן אשר יהיה זמין לקריאה שלכם, שיוכל להגיע אליכם מעכשיו לעכשיו, בלי כל עיכוב ובכל שעה ביום.

גם במידה ומדובר בשעות הקטנות של הלילה, אשר בהן הבחנתם לפתע בעכבר שהנכם מעוניינים להיפטר ממנו מיד, הזמינו את המדביר לאלתר, מהיום להיום, ולא תידרשו לחשוש מנוכחותם של המזיקים.  במרבית המקרים תוכל חברת ההדברה לפתור לכם את בעיית המזיקים על המקום, מבלי שיידרש עוד ביקור. 

 

האם כל שיטות ההדברה מתאימות לכל בית ברמת גן?

שיטות ההדברה שמתאימות לכל בית ברמת גן -

  • שיטת ההדברה המשולבת הינה שיטה אטרקטיבית ביותר, ידידותית לסביבה ולא כרוכה בעלויות גבוהות למדי. בשיטה זו מטפלים בצורה יסודית בבעיה, בכמה שלבים ועם מינימום חומרים רעילים. על ידי שיטה זו אפשר לטפל בבעיה מן השורש ולהיפטר ממזיקים, לא רק בצורה נקודתית, כי אם אף לדאוג שלא יפלשו או יתרבו בטווח הארוך. זאת על ידי ניתוח כל מקרה לגופו ולעומקו.

  • ההדברה המכנית מושתתת על איסוף המזיקים על ידי מלכודת מכנית. המעלות שלה הינן - פשטות, ביצוע בקלות, לא נדרש להשתמש בתכשירי הדברה. מתבצעת בפרט במגזר החקלאי ואף לצרכי הדברה תברואית.

  • בהדברה ביולוגית משתמשים באוכלוסיות בעלי חיים מכל מיני קבוצות, כמו למשל - טורפים וטפילים, אשר משמשים כאויבים טבעיים למזיק אותו הנכם רוצים להשמיד. היעד שלה הינו בפרט להשיג שליטה על קבוצת המזיקים. השיטה מופעלת לרוב במגזר החקלאי. שיטה זו נחשבת כבטוחה מן ההיבט הסביבתי ומהווה תחליף מעולה לשימוש בחומרי הדברה כימיים.

  • שימוש באמצעים גנטיים במטרה להפחית קבוצות מזיקים, כמו לדוגמה - יתושים מזן חדש במקסיקו, שעברו הנדסה גנטית, יכולים למחוץ אוכלוסיות יתושים טבעיות ולמנוע התפשטות מחלות.

  • שימוש בחומרים כימיים אשר פוגעים במזיקים. השימוש בהדברה כימית החל בסוף שנות השלושים, עם המצאת ה- DDT.  משנות השבעים, פחת השימוש בחומרי הדברה כימיים. במקומם פותחו שיטות חלופיות עם פחות הסבת נזק לסביבה.

 

האם יש דרך לבצע הרחקה של מזיקים ברמת גן מבלי לפגוע בהם?

שיטת הדברת מזיקים מועדפת הינה הדברה אולטרה - סונית. שיטה זו נועדה להרחיק מכרסמים למיניהם, עטלפים ואפילו יונים בדרך הומאנית, אשר לא מסבה נזק למזיקים והן אינה מסכנת את בריאות בני האדם שבמקום.

בשיטה זו מציבים במבנה הנגוע מכשיר שמפיק גלי קול בתדרים שהאוזן האנושית לא עשויה לשמוע. גלי קול אלו נשמעים רק באמצעות המכרסמים ויתר המזיקים ומהווים בשבילם רעש טורדני ובלתי נסבל.

 

למשמע תדרי הקול הללו, למזיקים לא נותרת כל ברירה, כי אם לברוח מהר ולהתרחק מהמקום, במציאות העכשווית הדברה מסוג זה פחות יעילה, בשל כך כי הינה אין ממגרת את בעיית המזיקים אלא מרחיקה אותם למקום אחר ובשל כך, הדברה מסוג זה מייקרת את עלות ההדברה, אף באחזקתה ואף בהתקנת כמות רבה של נקודות, כדי שהמזיקים לא יעברו למקום אחר.

 

תוך כמה זמן יוכל להגיע אליי לוכד חולדות ברמת גן?

צוות עובדי חברת ההדברה משתדלים לספק את השירות במהירות המרבית, הזמן הממוצע עומד על כחצי שעה.

 

לפי מה נקבע מחיר הדברה ברמת גן?

  1. גודל השטח המודבר.

  2. אופי המקום – אם מדובר על שטח פתוח או על שטח סגור, חם או קר וכיוצא בזאת.

  3. רמת הנגיעות של המקום.

  4. סוג המזיקים אותם יש להדביר.

ועדיין, חרף קיומם של נתונים משתנים, שעשויים להשפיע על מחיר הדברה ברמת גן, מרבית חברות ההדברה מחזיקות מחירון הדברה ובאופן הזה נשמר איזשהו קו בסיסי של מחירי הדברה הומוגניים בין כל חברות ההדברה שפועלות בענף.

 

איזה רישיון צריך להחזיק מדביר ברמת גן?

בהתאם לחוק החדש, שנכנס לתוקפו ביוני, בשנת 2016, בוטלה האפשרות לעבוד כעובד הדברה, אשר פועל בלי רישיון, תחת הנחיה של מדביר מורשה, יחד עם זאת, עובד ששימש בתפקיד זה לפני שנכנס החוק לתוקף עשוי להחזיק בעבודתו למשך שלושת השנים הבאות, עד סוף מאי של שנת 2019. לפי החוק החדש, קבלת רישיון למדביר כוללת השתתפות בתכנית הכשרה בפיקוח המשרד להגנת הסביבה.