מדביר בגבעתיים

 

מדביר בגבעתיים – לעולם אין זה סימפטי כאשר כל מיני סוגים של מזיקים "קופצים" לבקר בנכס שלכם או לחלופין בבית העסק שלכם. בעצם, עסקינן אודות אחד הדברים הכי לא נחמדים אשר עשויים להתרחש בבית שלכם.

כאשר קיימים מזיקים שעצם הנוכחות שלהם מהווה מטרד ממשי, אבל הם לא מסבים כל נזק לבריאות של אנשים, לעומתם קיימים מזיקים אשר יכולים להיות מסוכנים, להעביר מחלות, לעורר כל מיני תגובות אלרגניות וכיוצא בזה. איך אפשר להתמודד עם אותם המזיקים? פשוט מאוד, עליכם להזמין שירות מאת חברת הדברה כמה שיותר מהר. 

 

הדברה בגבעתיים - בית העסק שלכם מהווה את הדבר שהכי משמעותי עבורכם מן ההיבט המקצועי ומן ההיבט הכלכלי. כדי  לדאוג לבני המשפחה שלכם, הנכם דואגים קודם כל לתפעל ולקדם את העסק, בשביל שיהיה באפשרותכם להעניק לכולם את החיים הכי טובים שהנכם עשויים להעניק להם.

כל מיני מזיקים אשר פוקדים את בית העסק שלכם, עשויים להוות מטרד אמתי ובכל מיני מצבים הם יכולים להסב לנזק בלתי הפיך. באופן זה, לדוגמה, יסבו נזק טרמיטים בנגרייה או בחנות אשר מציעה למכירה ריהוט עץ לבית ולגן.

זבובים, עכברים ונמלים בבית קפה או במסעדה או במתחם מזון אשר בבעלותכם והן יונים המקוננות באזור בית העסק שלכם, עשויים להרחיק ממנו מבקרים מפאת הרעש הרב שהן עושות, וכיוצא בזה. במידה ובית העסק שלכם נמצא בגבעתיים, באפשרותכם להזמין שירות מחברת הדברה בגבעתיים ולקבל הדברה מקצועית, אשר תטפל כהלכה בבעיית המזיקים שלכם .

 

כמה עולה להזמין הדברה בגבעתיים?

עולה להזמין הדברה בגבעתיים החל משניים וחצי ₪. באם תינתן לכם אחריות עם כוכבית, דעו לכם כי מדובר אודות אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בגבעתיים.

 

יש חברות הדברה אשר גובות עלות נוספת בשביל הגעה חוזרת אליכם בתקופת האחריות, ויש חברות הדברה בגבעתיים אשר יפטרו אתכם מתשלום נוסף.

 

איך לוודא שעכברים לא יחזרו אחרי הדברה בגבעתיים?

רוב חברות ההדברה יעניקו לכם מאחריות למשך שנה, שהינה מהווה למעשה אחריות מסחרית שאין מגובה הלכה למעשה בחומר הדברה. ישנה היתכנות רבה כי ההדברה לא תהיה מספיק אפקטיבית והמזיקים יחזרו לפקוד את הבית שלכם.

המדבירים יידרשו לחזור עוד הפעם לדירה שלכם. על מנת להימנע מחזרה שלישית, המדביר עשוי להשתמש בכמות רבה יותר של חומר ועל פני שטחים נרחבים יותר – מה שעשוי להסב נזק לבריאות שלכם.

 

המענה כדי לוודא שעכברים לא יחזרו אחרי הדברה בגבעתיים הינו להציע תכנית טיפול עניינית אשר תואמת את הצרכים והבעיות הייחודיות לכל מבנה ולאופן פעולת העכברים.

 

האם הדברת דירה בגבעתיים תעזור למנוע את כניסת ג'וקים לבניין?

הבניינים הישנים של העיר גבעתיים מצריכים הדברה שנתית, בשל כך שהינם מלאים בחורים, בחרכים ומקומות מסתור שעשויים להוות כר פורה למזיקים, לג’וקים, לפרעושים ולנמלים בפרט.

 

קיומן של מערכות ביוב ישנות – בעיר גבעתיים יש המון מכסי ביוב פתוחים, מכסי ביוב שאינם יושבים איתן על החור אותם הם מכסים ובשל כך המון פעמים אנו עדים לתיקנים ומכרסמים ברחבי העיר.

 

האם ניתן להזמין מדביר מומלץ בגבעתיים מהיום להיום?

המפגש עם כל מיני סוגים של מזיקים ובפרט עם מכרסמים אינו מלבב במיוחד והן יכול להבהיל ולהסב לקיומה של חרדה. כאשר מצאתם כל מיני מזיקים בדירה, בגינה או בבית העסק, בוודאי שתרצו לבצע הדברה מהיום להיום מבלי לחכות כמה ימים ומבלי כל עיכובים ודחיות מצד חברת ההדברה.

בשל כך, מומלץ שתדעו, כי כיום אפשר להזמין שירותי הדברה נגד מרבית סוגי המזיקים והמכרסמים, גם באמצע הלילה, בשבתות ובחגים. שירות של הדברה דחופה ולאלתר מהיום להיום מיועד לכל הלקוחות – פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

בעלי עסק עשויים להזמין שירותי הדברה מקצועית ויסודית, על מנת לטפל באופן מהיר במטרד ובמזיקים שבחרו להתנחל בעסק שלכם, והן לקוחות פרטיים זוכים לשירות מהיר ואפקטיבי, בהתאם לצורך אף בשעות הלילה.

 

האם כל שיטות ההדברה מתאימות לכל בית בגבעתיים?

קודם כל, עליכם לדעת כמה דברים, כמו לדוגמה – האם כל שיטות ההדברה מתאימות לכל בית בגבעתיים? ובכן, עבור כל מזיק קיים את סוג ההדברה שלו .

בהתאם לסוג המזיק קיימות כל מיני דרכי טיפול בו, כאשר היעד הינו למגר את המזיקים ולפתור את שורשי הבעיה. קיימים מזיקים שאותם אין מומלץ להדביר על ידי רעל, כי אם על ידי כל מיני שיטות של הרחקה, כגון - במקרה של הרחקת יונים.

 

בנוסף לכך, בהדברה רגילה קיים רעל אשר מתפרק לאט וכזה המחזיק למשך המון זמן, כאשר בחלופה של הדברה ירוקה באפשרותכם לשוב לדירה שלכם בתום שעתיים מסיום ההדברה, ללא שתחושו שהייתה בה הדברה בכלל. 

 

האם יש דרך לבצע הרחקה של מזיקים בגבעתיים מבלי לפגוע בהם?

אורנג' גארד הינו חומר של ריסוס אורגני, ממקור טבעי, אשר אפקטיבי נגד תיקנים, נמלים, פרעושים ואקריות הקורים . כל מרכיבי התכשיר נמצאים ברשימת ה FDA כ- GRAS- Generally Recognized As Safe כתוספי מזון ואינם מסוכנים לבליעה ועובדה זו הופכת את אורנג׳ גארד לתכשיר פופולרי בקרב מגדלים ביתיים.

החומר אשר אקטיבי בתרסיס זה הינו הטרפן, אשר מצוי בטבע בין השאר בקליפה של הלימון והתפוז.  מדובר בחומר שדוחה מזיקים, שהורס את השעווה המצפה את מערכת הנשימה שלהם, ומסב להם לחנק ולמוות.

 

תוך כמה זמן יוכל להגיע אליי לוכד חולדות בגבעתים

קיימות חברות הדברה, אשר מבצעות לכידת חולדות בגבעתיים, שמציעות לכם שירות במשך כל היממה ומספקות שירות בפריסה רחבה ומענה מקצועי נגד כל סוגי המזיקים והמכרסמים.

 

כמו כן, קיימים סוגי מזיקים ומכרסמים שאקטיביים בפרט בשעות הלילה ועל מנת להדביר אותם, צריך לבצע ניטור בשעות המאוחרות של הלילה, כדי להתאים את חומרי ושיטת ההדברה.

ניתן להזמין שירות הדברה במשך כל היממה כנגד מזיקים ומכרסמים כמו למשל – הדברת עכברים,  חולדות, תיקנים (ג'וקים), פרעושים, פשפשים,  חלזונות, עכבישים, יתושים, זבובים, צרעות וכיוצא בכך. לכל טפיל מתאימים את שיטת ההדברה היעילה והאפקטיבית ביותר, על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם במהירות ובבטחה.

המדביר המקצועי יגיע לדירה שלכם עם כל הציוד הנדרש עבור ביצוע ההדברה, כאשר כיום המגמה היא להציע הדברה ירוקה הנחשבת לבטוחה יותר אף לאנשים ואף לחיות מחמד ולסביבה.

 

קיימים מצבים אשר בהם תבקשו כי ההדברה תתבצע בלילה, לרוב מדובר בעסקים שרוצים למגר את הטפילים והמזיקים מבית העסק בשעות מאוחרות וכאשר בית העסק חף מלקוחות.

אף בעסקי המזון מקובל לבצע הדברה בלילה, כאשר לא מתקיימת קבלת קהל וניתן להכין את המקום לקראת ההדברה מבלי לפגוע בשירות אשר מוענק ללקוחות, מבלי להסב נזק לתדמית של בית העסק ומבלי לפגוע בהכנסה שלו.

 

לפי מה נקבע מחיר הדברה בגבעתיים?

כאשר המדביר בגבעתיים מתמחר את פעולת הדברה בצורה נמוכה מעלות של שעת העבודה שלו, הינו עושה זאת בשל הורדות מחירים של המתחרים שלו.

 

במצב הזה פעולת ההדברה אינה כדאית ועל מנת להפוך אותה לכזאת המדביר ינקוט בצעדים הבאים - בחלק מהמקרים יכולה להיות לדרך פעולה זאת השלכות חמורות על הלקוח או על פתרון הבעיה.

 

המדביר עשוי לקצר את משך הזמן המבוקש לביצוע פעולת ניטור והדברה, על מנת להספיק לבצע יותר פעולות בכל יום עבודה. המדביר יעלה את ריכוז חומר ההדברה או ישתמש מבעוד מועד בחומרי הדברה רעילים יותר, על מנת למנוע מעצמו הישנות של עבודות הדברה.
 

איזה רישיון צריך להחזיק מדביר בגבעתיים?

רישיון מדביר איוד – שעשוי להתבצע בכל פעולת הדברה בכל המגזרים והן לבצע פעולת איוד. רישיון מדביר דירות - אשר מוגבל לעבודה בדירות ובתי מגורים ובמשרדים עד חמש מאות מטר רבוע ובבניינים משותפים עד שש עשרה דירות. רישיון מדביר מבנים ושטח פתוח - שיכול לבצע כל פעולת הדברה בכל המגזרים.